Sık Sorulan Sorular

Ürünler nerede üretilmektedir?

Ürünlerimiz %100 Türk malıdır ve Türkiye’de üretilmektedir.

Ürünlerde alkol var mıdır?

Koku, buhurdanlık, esas ve sabun  çeşitlerimizde alkol bulunmamaktadır.  Alkol bulunmayan tüm ürünlerimizde açıklama yazmaktadır. Sadece sizin de tahmin edeceğiniz üzere kolonya ve parfüm ürünlerimizde alkol bulunmaktadır. 

Sipariş vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sipariş vermek istediğiniz ürünü önce sepete ekleyiniz ardından ödeme işlemlerine geçiş yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz tüm dünyaca kullanılan İyzico ödeme sistemi üzerinden güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Ürünle ilgili soru sormak istiyorum?

Ürünlerimizle ilgili veya diğer hususlarda her zaman bize soru sorabilirsiniz. Her ürün sayfamızda bulunan WhatsApp düğmesinden bize ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm hususları çekinmeden bize sorabilirsiniz.

Siparişimle ilgili değişiklik yapmak istiyorum. Siparişimi iptal etmek istiyorum

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili değişiklik yapmak veya siparişinizle ilgili iptal işlemleri için ürünü aldıktan hemen sonra  biz ulaşınız. Sayfamızda bulunan WhatsApp düğmesinden bize ulaşabilirsiniz. Bizi arayabilirsiniz

Kargo ücreti?

150 TL altındaki siparişlerinizde KDV dahil 39,90 TL olarak ürün fiyatlarınıza eklenmektedir. 150 TL üstü siparişlerinizde ise kargo ÜCRETSİZDİR

Ürünüm ne zaman kargolanır?

Satın aldığınız ürünler genellikle, satın alma işlemi 15:00’den önce ise aynı gün, 15:00’den sonra ise sonraki iş günü içerisinde kargolanmaktadır. 

shabe yerli üretim
WHATSAPP DESTEK HATTI